این پانل‌ها که توسط استودیوی هلندی FEMM طراحی شده‌اند، علاوه بر جنبه‌ی کاربردی، به زیبایی شناسی آنها نیز توجه شده است. این پانل‌ها انقلابی در طراحی پانل‌های آکوستیک سنتی ایجاد کرده است.

در نمایشگاه هفته طراحی دبی 2023، پانل های آکوستیک استودیو FEMM آمستردام که با رنگ های زنده و گزینه‌های سفارشی‌سازی، طراحی شدند، توجه عموم را به خود جلب کردند. همانطور که همه ما می‌دانیم، پانل‌های آکوستیک اغلب راه حل‌هایی را برای صدا ارائه می‌دهند، که اگرچه کاربردی هستند، اما ممکن است به خوبی با زیبایی فضا هماهنگ نباشند.

پانل آکوستیک

در استودیو FEMM و شو روم آن واقع در آمستردام، کاوش، آزمایش و استفاده از رنگ نقشی اساسی دارد. هدف این استودیو دستیابی به یک استاندارد بی‌سابقه و متمایز در صنعت آکوستیک، از طریق ایجاد مجموعه‌ای از طرح های پویا در جهت ارتقای زیبایی شناسی در فضاهای مختلف از جمله هتل‌ها یا اقامتگاه‌ها است. هر طرحی تجلی بی‌نظیری از علاقه عمیق FEMM به محیط اطرافش است.

یک راه حل ضروری

پانل‌های آکوستیک در طراحی داخلی مدرن به عنصری ضروری تبدیل شده‌اند و به موضوع مهم کنترل صدا و بهبود کیفیت کلی فضاهای داخلی می‌پردازند. مطالعات نشان می‌دهد که سطح سر و صدای بیش از حد می‌تواند منجر به استرس، کاهش بهره وری و حتی مشکلات سلامتی شود. پانل‌های آکوستیک با خاصیت جذب صدا برای کاهش این مشکلات طراحی شده‌اند.

پانل آکوستیک

تحقیقات انجام شده توسط متخصصان آکوستیک نشان می‌دهد که جانمایی درست و استراتژیک این پانل‌ها می‌تواند منجر به کاهش قابل‌توجه در زمان طنین و بهبود درک گفتار در فضاهایی مانند دفاتر کار و کلاس‌های درس تا ۵۰ درصد شود. علاوه بر این، آنها می‌توانند با ایجاد محیط آکوستیکی، مصرف انرژی در ساختمان‌ها را کاهش دهند.

مطمئناً جذابیت بصری و امکانات سفارشی سازی این پانل‌ها، بدون شک آنها را به یک انتخاب مطلوب تبدیل کرده است. این امر معماران و طراحان را قادر می‌سازد تا بدون زحمت هم کاربرد و هم زیبایی را در پروژه‌های خود بگنجانند.

یک پانل آکوستیک سفارشی

این پانل‌های آکوستیک یک روش ایده‌آل برای القاء بافت، رنگ و هویت در هر فضایی هستند. برای ساخت این پانل‌های نساجی، نوارهای لورکس را با پشم ترکیب می‌کنند تا پانل‌های بصری جذاب با بافتی با شکوه تولید کنند. استودیو FEMM امکان انتخاب یک پانل بافته شده با یا بدون لایه آکوستیک را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین مشتریان می‌توانند پانل‌ها را با رنگها و ابعاد دلخواهشان سفارش دهند تا بهترین تناسب را با خانه، هتل، دفتر کار یا هر فضای دیگر داشته باشد.

پانل آکوستیک

گنجاندن لایه‌های آکوستیک به کاهش طنین صدای آزاردهنده کمک می‌کند و فضای آرام‌تری را ایجاد می‌کند، چه در محل کار یا در خانه.

این محصولات با افتخار دارای ضریب جذب 0.95 هستند. که نشان دهنده توانایی قابل توجه آنها در جذب 95 درصد از صدای محیط است که تنها 5 درصد منعکس می شود.

پانل آکوستیک