تیلور سوئیفت که آپارتمانش در خیابان کورنلیا واقع شده است، آهنگی در مورد آن به نام Cornelia Street خوانده است، یک تصنیف پاپ که توصیف می‌کند چقدر این مکان برای او خاص است. در مقاله امروز، نگاهی به آپارتمان او در نیویورک می‌اندازیم. او اکنون این خانه را اجاره می‌دهد.

خانه تیلور سوئیفت

این خانه تاریخی واقع در خیابان کورنلیا، محله West Village در نیویورک، خانه تیلور در دوره‌ای بود که او در حال بازسازی پنت هاوس معروفش بود. این ساختمان سه طبقه متعلق به سال 1870 دارای مساحت کل حدود 1676 متر مربع است. شامل چهار اتاق خواب و هفت حمام و سرویس بهداشتی.

خانه تیلور سوئیفت

امروزه این خانه با قیمت 45000 دلار در ماه اجاره داده می شود! این مکان نه تنها برای تیلور سوئیفت بلکه برای طرفداران او نیز مکان ویژه‌ای است. در آهنگ Cornelia Street از آلبوم Lover در سال 2019 به آن اشاره شده است و رابطه این خواننده با بازیگر “جو آلوین” را به تصویر می کشد.

خانه تیلور سوئیفت

طبقه اول-سوئیت مهمان

طبقه اول دسترسی به سوئیت مهمان را فراهم می‌کند، جایی که گاراژ نیز در آن قرار دارد. در این عکس می‌توانید استخر سرپوشیده با فضای استراحت را ببینید که سنگفرش آن از سنگ بازالت است.

خانه تیلور سوئیفت

طبقه دوم- فضای نشیمن

فضای نشیمن در طبقه دوم قرار دارد. با پارکتهای چوبی Ipe روسی، پنجره‌های شیشه‌ای سربی، و شومینه‌ای از سنگ مرمر، که فضایی لوکس و دلنشین ایجاد کرده است.

خانه تیلور سوئیفت

آشپزخانه

آشپزخانه دارای یخچال و فریزر ساب زیرو و یک یخچال مخصوص نوشیدنی، یک ماشین ظرفشویی دو کشویی از برند Fisher & Paykel، و صفحه اوپن گرانیتی است که با چراغ های آویز ظریف، نورپردازی شده‌ است.

خانه تیلور سوئیفت

اتاق غذاخوری

در اتاق غذاخوری که متصل به آشپزخانه است، پنجره‌هایی از کف تا سقف را خواهید دید که به مناظر آرامش بخش West Village باز می‌شوند.

خانه تیلور سوئیفت

دفتر کار

سوئیت دوم مهمان به یک دفتر کار تبدیل شد و در سمت دیگر اتاق نشیمن قرار دارد. این فضا مبلمانی به سبک قرون وسطی دارد که کاملاً با زیبایی شهر نیویورک مطابقت دارد.

خانه تیلور سوئیفت

اتاق خوابها

سوئیت‌های دو خوابه با تراس‌های خصوصی در طبقه سوم قرار دارند. بزرگترین اتاق خواب دارای سقفی بلند، کمد دیواری بسیار بزرگ، و حمامی از سنگ مرمر با دوش شیشه‌ای است.

خانه تیلور سوئیفت

اتاق خواب دیگر دارای تراس با چشم‌انداز خیابان کورنلیا، حمام اختصاصی، کمد دیواری و پنجره‌های سفارشی از کف تا سقف است. از آنجایی که اکثر پنجره ها رو به حیاط پشتی هستند، به تیلور امکان داشتن حریم خصوصی را می‌دادند.

خانه تیلور سوئیفت

تراس

در طبقه بالا می‌توانید تراس روی پشت بام را با یک فضای استراحت ببینید که به فرد امکان می‌دهد از منظره مرکز شهر نیویورک لذت ببرد. شرکت مبلمان ایتالیایی Zanotta در حال حاضر این خانه را اجاره می کند تا از آن به عنوان یک شو روم برای مبلمان خود استفاده کند.