سگها بسیار پر انرژی و دوست داشتنی هستند. اگر با حیوانات خانگی خود با محبت رفتار کنید و از آنها به خوبی نگهداری کنید، انرژی و نشاط زیادی به خانه شما می‌آورند. در مدت زمانی که سگ شما در فضای داخل خانه به سر می برد، باید جای مخصوصی برای خود داشته باشد. سگها باید یک تختخواب، تشک یا زیرانداز مخصوص به خود داشته باشند، شما باید این امکانات را در خانه برای آنها فراهم کنید.

چگونه یک تختخواب مناسب برای سگ خود تهیه کنیم؟

با درست کردن جای خواب راحت برای سگ خانگی خود، آسایش و امنیت را برای او فراهم می‌کنید. هنگام انتخاب یک تختخواب برای سگ خود، نکات زیر را در نظر بگیرید:

اولین نکته ای که در انتخاب یک تختخواب باید در نظر داشته باشید کیفیت است. جنس پارچه تشک یا تختخواب باید خوب و بادوام باشد و رنگ ثابتی داشته باشد، همچنین باید ضد آب و ضد باکتری باشد. پارچه تشک باید نفوذناپذیر باشد تا هیچ چیز به داخل آن فرو نرود. بدین ترتیب می توانید یک محیط تمیز و مطبوع در خانه داشته باشید. روکش تختخواب باید قابل تعویض و شستشو باشد. چرا که خیلی زود کثیف می شود و شما باید بتوانید آن را بشویید.  

با در نظر گرفتن سن، اندازه و بهداشت سگتان تختخوابی انتخاب کنید که بتواند در آن احساس راحتی و آرامش کند. سگهای کوچک معمولاً  دوست دارند تختخوابی داشته باشند که بتوانند خود را در آن جمع کنند و گرم شوند.

جای مناسبی را برای گذاشتن تختخواب سگتان در نظر بگیرید و سعی کنید تختخوابی انتخاب کنید که با رنگهای محیط هماهنگی داشته باشد. هر سگ باید جای مخصوص به خود داشته باشد، و شما با انتخاب یک تختخواب مناسب می‌توانید مکانی آرام و خصوصی برای او فراهم آورید. تختخوابهای شیک و مد روز، زیبایی دکوراسیون منزلتان را دوچندان می‌کنند، بدین ترتیب هم شما و هم سگتان از آن منتفع خواهید شد.

شما می‌توانید به صورت آنلاین تختخوابهایی در اندازه ها، شکلها و رنگهای مختلف خریداری نمایید. و برای سگ خود، تشک دوناتی، کاناپه، تشک طبی، یا یک تختخواب شیک و مجلل انتخاب کنید. با توجه به تنوع زیاد تختخوابهای مخصوص سگ، چه از لحاظ زیبایی چه از لحاظ کارکرد می‌توانید تختخواب دلخواه و متناسب با نیاز خود را بیابید.

تشکهای بادی مخصوص سگها

تشکهای بادی بدلیل خاصیت شکل پذیری که دارند، برای سگها بسیار لذت بخش هستند. برخی از این تشکها قابلیت تنظیم دما نیز دارند. تشکهای بادی بسیار راحت هستند و خاصیت درمانی نیز دارند، و می توان با قیمتی مناسب آنها را خریداری نمود.