اتاق خواب‌هایی با دکوراسیون لوکس که با دیدنشان به وجد می‌آیید! هدف از طراحی این اتاق خواب‌ها این است که به کودکان اجازه دهد تا با خیالات خود زندگی کنند و دنیایی جادویی برای آنها بسازد تا در تخیلات خود، بدون محدودیت پرواز کنند.

طراحی لوکس اتاق کودک

تخت خواب خرگوشی

تخت خواب خرگوشی با الهام از کارتون آلیس در سرزمین عجایب، نوید می‌دهد که کوچولوی شما را به سرزمینی فانتزی ببرد، جایی که او می‌تواند بکر ترین رویاهای خود را در حالی که مجذوب زیبایی های طبیعت می‌شود، کشف کند. این تخت خرگوشی مکان مورد علاقه کودک شما و بهترین دوست برای زندگی او خواهد بود و آرامش و شادی را برای او به ارمغان می‌آورد.

طراحی لوکس اتاق کودک

گهواره ابری

گهواره ابری تخت خوابی عالی برای اتاق خواب نوزاد (و والدین) است. فرم ابری شکل آن تنها یکی از جزئیاتی است که این تخت خواب را منحصر به فرد می‌کند. نرمی، ظرافت و ایمنی این گهواره به کودک شما اجازه می‌دهد در خوابی آرام و عمیق در میان ابرها پرواز کند.

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب دالی

طراحی این تختخواب لوکس به گونه ای است که بچه ها نهایت لذت را در اتاق خواب خود تجربه کنند. تخت‌خواب دالی با الهام از خانه‌های عروسکی، نسخه‌ای مدرن از خانه بازی کودکان است. این تختخواب مخصوص بچه‌هایی است که حس ماجراجویانه دارند و می‌خواهند فضایی شخصی و دنج برای خود داشته باشند. این خانه بازی کودکانه لوکس با طراحی مدرن و اندازه‌های تقریبا واقعی، جلوه ای از دنیای واقعی برای کودکان است.

در یک سمت آن، پله هایی است که کودک شما می‌تواند از آن بالا برود در خانه کوچک خود بازی کند و طراحی یک سرسره در سمت دیگر آن، این مکان بازی را برای کودکتان کامل می‌کند. چقدر سرگرم کننده. و البته یکی از مهم ترین جنبه ها را فراموش نکردیم: فضایی برای انبار وسایل، که در قسمت پله ها قرار دارد.

طراحی لوکس اتاق کودک

تخت خواب مریدا کرنر

“سرنوشت ما در دستان خود ماست. فقط باید آنقدر شجاع باشیم که آن را ببینیم.» تخت خواب مریدا کرنر با الهام از صخره های انیمیشن “شجاع”، پیامی از قدرت، شجاعت و عشق را به همه بچه‌ها در سفر ماجراجویانه اکتشافشان منتقل می‌کند. درست مانند شخصیت اصلی انیمیشن، “مریدا”، همه ما می‌توانیم همانی شویم که می‌خواهیم باشیم. تنها چیزی که لازم است شجاع بودن است!

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب نیلوفر آبی

نیلوفر آبی ریشه در گل و لای دارد، در میان آب رشد می‌کند و در سطح آب شکوفا می‌شود که نشان دهنده چرخه زندگی، مرگ و تولد دوباره است. گل نیلوفر در اسطوره‌ها و افسانه‌های بسیاری از فرهنگ‌ها وجود دارد. تولد دوباره و خلقت، برجسته‌ترین نماد مرتبط با گل نیلوفر است. تخت گهواره‌ای نیلوفر آبی این نماد زیبا را از طریق اشکال بیضی خود تداعی می‌کند. این گهواره دارای یک سبد خواب قابل جابجایی برای حمل آسان است و به طور کلی یک پیله ایمن برای کودک شما است.

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب سرخپوستی

طراحی این تختخواب سرخپوستی، الهامی از چادرهای سنتی سرخپوستان است. بچه ها به دلیل حس ماجراجویی که دارند عاشق این تخت خواب می‌شوند. این تخت خواب خلاقانه، راحت و دنج است و دارای عناصر طراحی تعاملی مانند سیستم نور و صدای کنترل از راه دور است که می تواند توسط یک برنامه موبایل (یا با کنترل از راه دور) کنترل شود. این برنامه همچنین دارای دستیار خواب است، به طوری که می توانید شدت نور و افکت‌های نورپردازی را تغییر دهید. برای منحصربه‌فردتر کردن آن، یک جعبه اسباب‌بازی در آن تعبیه شده که به عنوان یک محفظه مخفی عمل می‌کند. سازه‌ی تخت خواب، بستر و شلف کنار آن از روکش بلوط است. و توسط یک چادر با ساختار 5 وجهی و از جنس چرم مصنوعی پوشیده شده است.

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب آتلانتیس

طراحی این تختخواب بی نظیر با الهام از انیمیشن آتلانتیس است. این تخت خواب آسایش کودک شما را فراهم می‌آورد و رویاهای کوچولوی شما را در هنگام سفر شبانه با خیالاتش امن و سالم نگه می‌دارد. متریال این تخت خواب از چوب و مخمل با کیفیت است. پادشاهی است تا در اتاق خواب و زندگی کودک شما جای بگیرد.

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب ویکسی

تختخواب ویکسی با الهام از انیمیشن کلاسیک دیزنی در سال 1981 به نام «روباه و سگ شکاری»، تختخوابی سرگرم کننده، نرم و راحت برای کودکان است. مکانی جذاب برای هر ماجراجوی کوچک یا جانورشناس جوان، تخت خوابی پر از هویت و حضور. سر روباه به عنوان تاج تختخواب است که از مخمل نرم پوشیده شده است، همان پارچه ای که در بدن و دم روباه استفاده شده. برای ایجاد ظاهر واقعی روباه، سبیل ها و انتهای دم از خز مصنوعی پرز بلند و نرم ساخته شدند. تخت خوابی برای یک خواب رویایی عالی.

طراحی لوکس اتاق کودک

تختخواب هواپیما

یک تخت خواب کودکانه با تم هواپیما با طراحی زیبا که هم آموزشی و هم سرگرم کننده است. یک دکوراسیون زیبا برای اتاق کودکان، که این کاشفان کوچک را به پرورش خلاقیت تشویق می‌کند. بدنه تخت خواب تماماً از فایبرگلاس با رنگ براق و قسمت موتور و چرخ هواپیما روکش کروم است. چمدان‌های تزئینی شامل محفظه‌های ذخیره سازی مخفی هستند و همچنین به عنوان پله های هواپیما استفاده می‌شوند.

کتابخانه کودک

ایجاد علاقه به مطالعه در سنین پایین راهی فوق العاده برای پرورش عادت مادام العمر خواندن کتاب و یادگیری است. کتاب‌ها کودکان را به دنیاهای مختلف می‌برند، تخیل و خلاقیت را تقویت می‌کنند، همچنین محرک رشد شناختی و توانایی تمرکز هستند. در این اتاق خواب یک قفسه کتاب کاربردی برای کودکان با یک مکان دنج برای مطالعه گنجانده شده است که شامل یک قسمت نشیمن راحت و یک چراغ LED در بالای آن است. این کتابخانه‌ی ویژه همچنین دارای محفظه های ذخیره سازی اضافی برای جای دادن اسباب بازی ها، لوازم هنری یا لوازم دیگر است. قسمت نشیمن کتابخانه یک طراحی جالب برای تشویق کودکان به تعامل با کتاب و ایجاد عادت خوب کتاب خواندن است.