امسال بابانوئل (و سایر اعضای خانواده تان) را با این ایده‌های جذاب که فضای خانه شما را مملو از شادی می‌کند، شگفت زده کنید. دکوراسیون زیبای کریسمس مختص بلاگرها و اینفلوئنسرها نیست. هر کسی می تواند با چند ایده ساده یک سرزمین عجایب زمستانی زیبا و شگفت انگیز ایجاد کند. اما شما از کجا شروع می کنید؟

این راهنما شامل چهار ایده زیبا برای دکوراسیون کریسمس است که خلق یک اثر زیبا در هر فضایی را آسان می‌کند.

این ایده‌های تزیین کریسمس مطمئناً امسال هوش از سر بابانوئل می‌برد، و همه آنها برای لذتبخش‌تر کردن فصل تعطیلات شما هستند. شما می‌توانید از هر چهار ایده با هم برای دکور کریسمس خود استفاده کنید یا یک دکور را انتخاب کنید.

درخت کریسمس مینیمالیستی با دو پالت رنگی

ایده کریسمس

تزئین درخت با دو طیف رنگی، ظاهری شیک و مینیمال به خود می‌گیرد. دو رنگ را انتخاب کنید که به خوبی با دکوراسیون خانه شما هماهنگی داشته باشد. می‌توانید سفید و طلایی، سرمه ای و نقره ای، قرمز و کرم، یا قرمز و طلایی را امتحان کنید.

صرف نظر از رنگ های انتخابی شما، تقریباً غیرممکن است که با این ایده، نتیجه کار خوب در نیاید. و اگر نگران هستید که استفاده از فقط دو رنگ برای هر سال کریسمس کسل کننده باشد، ترکیب جدیدی را برای سال آینده انتخاب کنید، و هر سال رنگ دوم را تغییر دهید.

شومینه با آتش مصنوعی

ایده کریسمس

اتاق نشیمن خود را با یک آتش مصنوعی در زیر شومینه و تزئینات زیبای کریسمس که در بالای آن قرار دارد، گرما ببخشید. این ایده همچنین برای شومینه‌های واقعی که کاربرد چندانی ندارند بسیار عالی است – کافی است که چند تکه هیزم داخل شومینه بگذارید و یک چراغ ریسه‌ای روی هیزم‌ها قرار دهید. شومینه شما آماده است.

اگر شومینه ندارید، این ایده می تواند در زیر یک شلف دیواری یا زیر یک میز کنسول نیز انجام شود. شما حتی نیازی به شلف یا میز ندارید – کنده های روشن می‌توانند زیبایی شومینه را تقریباً در هر جایی القا کنند.

تزئینات قسمت ورودی خانه

ایده کریسمس

شما سزاوار این هستید که هر زمان که در تعطیلات به خانه می‌آیید، احساس کنید در حال قدم زدن در سرزمین عجایب زمستانی هستید. درب ورودی چراغانی شده با تزئینات زیبا، به مهمانان شما احساسی می‌دهد که به زودی فراموش نخواهند کرد.

چیدمان میز ناهارخوری با دو رنگ سفید و طلایی

ایده کریسمس

دکور میز شما می‌تواند به صحنه‌ای بی نظیر برای نمایش شام کریسمس تبدیل شود. در این چیدمان میز فریبنده از دو رنگ سفید و طلایی استفاده شده است. اما شما می‌توانید از هر رنگی که مطابق با تم تزئیناتتان است برای میز غذاخوری خود استفاده کنید و صحنه‌ای چشم نواز و فریبنده خلق کنید.

دکور کریسمس باید آنقدر زیبا باشد که باعث شود شما بی صبرانه منتظر گذراندن تعطیلات در خانه با عزیزان خود باشید. پس برای آن وقت بگذارید. این نکات به شما کمک می کند تا ایده های خلاقانه ای داشته باشید تا دکوراسیون کریسمس خود را مانند خودتان منحصر به فرد و زیبا کنید.

ایده کریسمس

پیشنهادهایی برای ایده بیشتر

  • از زیور آلات ساده کریسمس استفاده کنید: با زیور آلات ساده مانند گوی های شیشه ای، دانه های برفی گیره دار و روبان‌های ساده می‌توانید دکوراسیونی شیک و مینیمال خلق کنید. مزیتی که دراد این است که نسبت به دکورهای عجیب و غریب ارزانتر تمام می‌شود.
  • دو رنگ برای هر فضا انتخاب کنید: استفاده از دو رنگ، دکوراسیون زیبای شما را به اثری بی‌دردسر تبدیل می‌کند. برای مثال، برای اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری سفید و طلایی و برای ورودی از رنگهای قرمز و سفید استفاده کنید.
  • چراغ‌های ریسه‌ای در مکان‌های غیرمنتظره: چراغ‌های ریسه‌ای به هر گوشه از خانه شما گرما و زیبایی بیشتری اضافه می‌کند، خواه اتاق پذیرایی باشد یا گوشه‌ای جذاب برای مطالعه.
  • یک درخت کریسمس دیگر اضافه کنید: اگر اتاق نشیمن بزرگ دارید، می‌توانید بیش از یک درخت کریسمس داشته باشید. سعی کنید از دو یا سه درخت کریسمس با ارتفاع های مختلف در اتاق نشیمن استفاده کنید تا منظره یک جنگل زمستانی را القا کند یا یک درختچه کوچک در گوشه‌ای از فضای غذاخوری قرار دهید.
  • از ریسه‌های درختی غافل نشوید: ریسه‌های درختی می‌تواند زیبایی دکوراسیون کریسمس را دو چندان کند، به خصوص زمانی که با چراغ ها و زیور آلات تزئین شود. سعی کنید ریسه‌های درختی را روی درها و پنجره‌ها، دور نرده‌ها یا در گوشه‌های میز قرار دهید.

ایده کریسمس

چه از یکی از این ایده ها استفاده کنید چه از همه آنها، امیدواریم امسال از تزئین خانه خود لذت ببرید و تعطیلات بی نظیری در کنار خانواده خود داشته باشید.