او که به خاطر بازی در نقش کریستوفر مولتیسانتی در سریال تحسین‌شده سوپرانوز شهرت داشت، برای بازی در نقش دومینیک دی گراسو در فصل 2 نیلوفر سفید به سینما بازگشت. در این مقاله نگاهی به طراحی داخلی آپارتمان این بازیگر در نیویورک می اندازیم. بنابراین اگر به سلبریتی‌ها علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم به ادامه مطلب بروید!

مایکل ایمپریولی و همسرش، طراح داخلی “ویکتوریا ایمپریولی“، خانه خانوادگی خود را در کالیفرنیا ترک کردند و آن را با یک آپارتمان دو خوابه در ساحل شرقی عوض کردند. طراحی داخلی آپارتمان شهر نیویورک، الهام گرفته از دنیای قدیم است.

خانه سلبریتی

دکوراسیون خانه توسط ویکتوریا طراحی شد، که شامل کلکسیون هنری بزرگشان است. عتیقه‌هایی از عصر روشنگری دهه 1930. این صحنه یادآور قصرهای سیسیلی است که در سریال نیلوفر آبی HBO دیده می شود و دوران گذشته را با تأثیرات آشکار ایتالیایی به تصویر می کشد. برای مایکل ایمپریولی، آپارتمانشان نمایشی از گذشته و پناهگاهی برای دنیای واقعی است.

خانه سلبریتی

اتاق نشیمن

ویکتوریا در زمان طراحی داخلی خانه ،تاریخچه ساختمان تأثیر زیادی بر او داشت. این ساختمان، زمانی یک هتل بوده، عناصر به کار رفته در طراحی داخلی این آپارتمان بیانگر بازآفرینی ماهیت آن است. به طوری که طراحی اتاق نشیمن یک سوئیت از هتل را مجسم می‌کند. فضایی با رنگ های خاکستری غنی. بنابراین آثار هنری تمرکز اصلی این فضا هستند، مانند پوستری بزرگ از یک نقاشی آلمانی از قرن نوزدهم که دیوار را تزئین می‌کند.

خانه بازیگر هالیوود

اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری شامل عناصری از سبک آرت دکو فرانسوی است که به سال 1926 بازمی‌گردد (سال ساخت این آپارتمان). و اما در مرکز توجه، تابلوی رنگ روغن بدون امضای سنت باربارا قرار دارد. و این تابلو یکی از آثار هنری مورد علاقه ویکتوریا در مجموعه شخصی اش است.

خانه بازیگر هالیوود

آشپزخانه

آشپزخانه یکی از فضا هایی بود که بیشترین بازسازی را متحمل شد، هرچند کابینت‌ها همان کابینت‌های اصلی هستند! کاغذ دیواری درخت توس برای ویکتوریا ایمپریولی معنای خاصی دارد زیرا یادآور سرزمین مادری او، اوکراین است. و او دقیقاً در جای مناسب از آن استفاده ‌کرد.

خانه بازیگر هالیوودخانه بازیگر هالیوود

اتاق کار

اتاق کارشان همچنین مملو از آثار هنری است. از جمله دو تابلو نقاشی شده توسط پدر فقید ویکتوریا، و یک نقاشی از سانتا کاترینا که این زوج در تائورمینا، سیسیل، هنگام فیلمبرداری نیلوفر سفید خریداری کردند. پالت رنگی این فضا از آبی و خاکستری تشکیل شده است، رنگ هایی که گفته می‌شود برای کارهای فکری خوب هستند.

خانه بازیگر هالیوود

اتاق خواب

وقتی صحبت از رنگ می شود، اتاق خواب با سایر قسمت های خانه متفاوت است. قرار است این فضا نمایشگر خورشید در شهر نیویورک بسیار سرد و خاکستری باشد. و ویکتوریا به همین دلیل چنین رنگی را انتخاب کرد تا این زوج همیشه گرما را احساس کنند و روحیه مثبت را در اتاق خوابشان حفظ کنند.

خانه بازیگر هالیوود

فضای مراقبه

با توجه به اینکه این زوج هر دو بودایی هستند، پیوند قوی مایکل و ویکتوریا با گذشته بسیار جالب است. یک اتاقک کوچک از آپارتمان به صورت یک فضای مراقبه درآمده است و با تابلوهای سنتی زرد و قرمز و مذهبی که ویکتوریا در سفر به نپال در سال 2017 آنها را نقاشی کرد.