متولدین ماه فروردین

سبک دکوراسیون خانه متولدین فروردین حس شجاعت و قدرت را القا می‌کند. عنصر وجود آنها آتش است. به همین دلیل رنگ دکوراسیون آنها قرمز و نارنجی است. نشانه های روحیه جنگجویی آنها را می‌توان در وسایل تزئینی چوبی و سنگی دکوراسیونشان دید. متولدین فروردین از لوازم خرده ریز و دست و پا گیر که مانع رفت و آمد آزادانه در خانه می‌شوند بیزار هستند.

خانه متولدین ماه فروردین

چیزهایی که در خانه متولدین ماه فروردین پیدا نمی‌کنید:

وجود دیوارهای اضافی. متولدین فروردین معمولاً هنگام تعمیر و بازسازی خانه اولین کاری که انجام می‌دهند برداشتن دیوارهای غیر ضروری خانه است.

وجود حوض یا آبنما در فضای داخلی خانه. آب عنصر آتش متولدین فروردین را خاموش می‌کند. به همین دلیل از آبنما یا حوض در فضای داخلی خانه استفاده نمی‌کنند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه فروردین پیدا می‌شود:

چیزهایی که در خانه متولدین ماه فروردین پیدا می‌شود:

شمع. متولدین فروردین عاشق شمعهای معطر هستند. شمع به آنها انرژی مثبت می‌دهد و روحیه آنها را تقویت می‌کند.

تختخواب با ارتفاع زیاد و تاج بزرگ که در بالاترین قسمت اتاق خواب قرار گرفته.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه فروردین:

لیلیوم نارنجی . متولدین فروردین همچنین به گیاهان خار دار مثل کاکتوس علاقه دارند.

متولدین ماه اردیبهشت

متولدین این ماه، شخصیتی با ثبات و پایدار دارند. مبلمان خانه آنها مجلل و بزرگ است و در اتاق خوایشان تختخواب کینگ سایز دیده می‌شود. چراغها، لوازم تزئینی و وسایل دیگر خانه متولدین اردیبهشت در اندازه های بزرگ می‌باشند. برای پنجره ها از پرده های سنگین و مجلل استفاده می‌کنند. در مجموع دکوراسیون خانه متولدین اردیبهشت، مجلل و گران قیمت است.

خانه متولدین ماه اردیبهشت

چیزهایی که در خانه متولدین ماه اردیبهشت پیدا نمی‌کنید:

آشپزخانه و یخچال بدون غذا. متولدین اردیبهشت عاشق غذا و طبخ غذا هستند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه اردیبهشت پیدا می‌شود:

متولدین اردیبهشت به کوسن خیلی علاقه دارند و روی آن لم می‌دهند و استراحت می‌کنند.

آثار هنری سبک باروک و روکوکو

با وجود اینکه عنصر وجود آنها خاک است، دوست دارند هنگام راه رفتن زیر پایشان نرم باشد. به همین خاطر از موکت به عنوان کفپوش خانه استفاده می‌کنند.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه اردیبهشت:

متولدین اردیبهشت به گلهای خوشبو مانند رز و لیلیوم آسیایی علاقه دارند.

متولدین ماه خرداد

تنوع و تغییر در خانه متولدین خرداد امری عادی و طبیعی است. متولدین خرداد ترجیح می‌دهند در محیطی زندگی کنند که دائماً در حال تغییر و پیشرفت است. از علایق دیگر متولدین این ماه، نمایش کلکسیون لوازم دکوری است، به همین خاطر در خانه آنها شلفهای زیادی دیده می‌شود. متولدین خرداد با تغییر فصل، چیدمان لوازم خانه را تغییر می‌دهند.


</p>

چیزهایی که در خانه متولدین ماه خرداد پیدا نمی‌کنید:

لوازم الکترونیکی قدیمی. متولدین خرداد همیشه لوازم الکتریکی مثل تلفن، تلویزیون و دیگر لوازم دیجیتال را با جدیدترین لوازم جایگزین می‌کنند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه خرداد پیدا می‌شود:

گلدانها و ظروف دکوری با شکلهای عجیب و غریب

متولدین خرداد به دلیل شخصیت دو گانه ای که دارند، اغلب لوازم دکوری خانه آنها جفت است.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه خرداد:

گل سنبل، انرژی زیادی برای متولدین این ماه به ارمغان می‌آورد.

متولدین ماه تیر

دکوراسیون خانه متولدین تیر مطابق مد روز نیست. آنها مانند سمبل ماهشان یعنی خرچنگ، به سبکهای قدیمی دکوراسیون چنگ انداخته اند. آنها علاقه زیادی به جمع آوری کلکسیونی از اشیاء یادگاری‌ دارند. رنگهای آبی، نیلی، سفید، صدفی و نقره ای به آنها آرامش می‌دهد. به همین خاطر این رنگها در دکوراسیون خانه متولدین تیر به وفور یافت می‌شود. در مجموع، متولدین تیر، خانه ای دنج و راحت دارند.


چیزهایی که در خانه متولدین ماه تیر پیدا نمی‌کنید:

مبلمان و لوازم دکوری مدرن و مد روز

چیزهایی که در خانه متولدین ماه تیر پیدا می‌شود:

مجموعه عکسهای خانواده روی دیوار ورودی خانه

متولدین خرداد در خیاطی استعداد دارند. آنها عاشق پارچه های توری هستند. در خانه آنها روتختی، رومیزی و کوسنهای توری و قلاب بافی دیده می‌شود.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه تیر:

متولدین تیر به تمام گلها و گیاهان و نگهداری از آنها علاقه دارند

متولدین ماه مرداد

متولدین این ماه به وسیله نیروی خوشید هدایت می‌شوند. رنگ مورد علاقه آنها طیفهای زرد،طلایی، نارنجی و قرمز است. دکوراسیون خانه آنها شاهانه و با شکوه است. متولدین مرداد دکوراسیونی با سبک مدرن را ترجیح می‌دهند. خانه ای با پنجره های زیاد دارند، تا نور خورشید به داخل بتابد و بتوانند آفتاب بگیرند. آنها علاقه خاصی به هنر دارند و شیفته تابلوهای نقاشی بزرگ با تصاویر حیوانات قدرتمند هستند.

/>/>

چیزهایی که در خانه متولدین ماه مرداد پیدا نمی‌کنید:

دکوراسیونی بدون جذابیت. متولدین مرداد نمی‌توانند انتقاد راجع به دکوراسیون خانه را تحمل کنند. چون اعتقاد دارند که سلیقه بی نظیری دارند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه مرداد پیدا می‌شود:

نقش و نگارهایی از خورشید و گل آفتاب گردان. متولدین مرداد از خورشید، قدرت و انرژی دریافت می‌کنند.

اتاق خواب برای متولدین مرداد اهمیت خاصی دارد. آنها تختخوابهای بسیار بزرگ را ترجیح می‌دهند.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه مرداد:

گل مورد علاقه آنها گل همیشه بهار و گل آفتاب گردان است. آنها همچنین به درخت مرکبات علاقه خاصی دارند.

متولدین ماه شهریور

دکوراسیون خانه متولدین شهریور می‌تواند به سبک سنتی یا مدرن باشد. دکوراسیون خانه آنها به هر سبکی که باشد، قطعاً همیشه مرتب و تمیز است. نظم و ترتیب بر ذهن متولدین شهریور حکمرانی می‌کند. دکوراسیون خانه متولدین شهریور شیک و مطابق مد روز است. رنگ سفید و در کل رنگهای روشن مورد علاقه آنهاست و رنگ دکوراسیون آنها چنین طیفی دارد. متولدین شهریور به پارچه های طبیعی مثل پارچه های نخی و کرباس ضخیم علاقه دارند. آنها از عنصر چوب به وفور در دکوراسیون خانه استفاده می‌کنند. متولدین شهریور به صنایع دستی نیز علاقه خاصی دارند.

خانه متولدین ماه شهریور

چیزهایی که در خانه متولدین ماه شهریور پیدا نمی‌کنید:

رنگهایی که در طبیعت یافت نمی‌شوند

کلکسیونی از لوازم دکوری و بلا استفاده

چیزهایی که در خانه متولدین ماه شهریور پیدا می‌شود:

صندوقچه ها و جعبه های تزئینی

مبلمان کلاسیک

گلها و گیاهان ایده آل متولدین شهریور مرداد:

متولدین شهریور به گل رز، آلاله و شکوفه های گیلاس علاقه دارند. آنها عاشق دسته گل هستند.

متولدین ماه مهر

دکوراسیون خانه متولدین مهر سراسر تعادل است. متولدین مهر به وسیله نیروی عشق هدایت می‌شوند. به واسطه این امر، دکوراسیون خانه آنها لوازم و مبلمان شکیل و زیبا دارد. دکوراسیون خانه متولدین مهر، دلنشین و زیباست. آنها مانند متولدین خرداد اغلب لوازم دکوراسیونشان جفت است. رنگ مورد علاقه متولدین مهر، صورتی است، و حداقل یکی از لوازم دکوراسیون خانه متولدین مهر به این رنگ است. آنها به جمع آوری کلکسیون علاقه ای ندارند. چیدمان لوازم خانه متولدین مهر هارمونی و هماهنگی خاصی دارد، به طوریکه انگار دکوراسیون خانه با فلسفه و حکمت خاصی طراحی شده است. عنصر وجود متولدین مهر، هوا است، به همین دلیل چیدمان وسایل خانه آنها باید به گونه ای باشد که فضاهای زیادی برای حرکت آزادانه و راحت در خانه وجود داشته باشد.

خانه متولدین ماه مهر

چیزهایی که در خانه متولدین ماه مهر پیدا نمی‌کنید:

بی نظمی و شلوغی. استفاده از سبکهای مختلف دکوراسیون برای متولدین مهر غیرقابل تحمل است زیرا تعادل وجودی آنها را بر هم می‌زند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه مهر پیدا می‌شود:

لوازم کریستال

رنگهای آبی، شیری و سفید

گلها و گیاهان ایده آل متولدین مهر مرداد:

گل استکانی آبی و گل رز. آنها همچنین به گل مینا، گل ادریسی و بوته نعناع علاقه دارند.

متولدین ماه آبان

خانه متولدین این ماه در واقع فضاهای غار مانند، تاریک و دلگیر زیادی دارد. رنگهای قرمز تیره، نیلی و سیاه برای آنها جذاب است. نورپردازی داخلی خانه برای متولدین آبان اهمیت زیادی دارد، بجز قسمتهایی که می‌خواهند تاریک باشد. دکوراسیون خانه متولدین آبان تجملی است. آنها مبلمانی با پارچه های مخمل و ابریشم دارند. متولدین آبان از سمبلها و طلسمهای قوی و مجسمه های کوچک در دکوراسیون خانه استفاده می‌کنند و عقیده دارند دارای انرژی زیادی می‌باشند.

خانه متولدین ماه آبان

چیزهایی که در خانه متولدین ماه آبان پیدا می‌شود:

کوسنها و فرشهای بیش از حد تجملی

شمعهای معطر و لوسترهای مجلل

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه آبان:

متولدین آبان به گلهایی با رنگ قرمز تیره مثل شمعدانی و گل صد تومانی علاقه دارند. آنها همچنین به درخت انگور و گیاهانی که نیاز به نور زیاد ندارند، علاقه مندند.

متولدین ماه آذر

عنصر وجودی متولدین آذر، آتش است. تابش نور آفتاب به داخل خانه و استفاده از نور طبیعی خورشید برای متولدین آذر اهمیت زیادی دارد. آنها هیچ قواعد و قانون مشخصی برای طراحی دکوراسیون خانه قائل نیستند. دکوراسیون خانه آنها ممکن است به هر سبکی باشد. متولدین آذر به سفر علاقه زیادی دارند و در دکوراسیون آنها لوازم دکوری شهرها و کشورهای دیگر دیده می‌شود. به دلیل علاقه زیادی که به آشنایی با فرهنگهای دیگر دارند، سمبلها و نمادهای مذهبی در خانه آنها یافت می‌شود. (بعنوان مثال، مجسمه بودا و مجسمه آلا، خدای حاصلخیزی در نیجریه). و برایشان مهم نیست کسانی که به خانه آنها می‌آید، با دیدن این مجسمه ها و سمبلها چه فکری می‌کنند.

خانه متولدین ماه آذر

چیزهایی که در خانه متولدین ماه آذر پیدا نمی‌کنید:

فضاهای کوچک و تاریک که با مبلمان پر شده است

چیزهایی که در خانه متولدین ماه آذر پیدا می‌شود:

رنگهای بنفش سلطنتی و آبی سیر و طیفهای قرمز و نارنجی

بازیهای تخته ای

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه آذر:

با اینکه متولدین آذر عاشق طبیعت هستند، علاقه ای به نگهداری از گیاهان در خانه ندارند. آنها احتمالاً گیاهانی مثل شمعدانی که نیاز به حداقل مراقبت دارند را انتخاب می‌کنند.

متولدین ماه دی

متولدین این ماه جاه طلب هستند. با این حال، به ندرت پیش می‌آید خانه ای با دکوراسیون تجملی داشته باشند. آنها در تجمل گرایی اعتدال دارند. متولدین ماه دی در دکوراسیون خانه از رنگهای مات و تیره مثل خاکستری، قهوه ای، سبز تیره و بژ استفاده می‌کنند. مبلمانی از جنس سخت و سفت دارند. در دکوراسیون خانه متولدین این ماه فرشهای ایرانی و وسایلی از جنس چوب و چرم دیده می‌شود. آنها به عتیقه جات و سنگهای تزئینی علاقه دارند. دکوراسیون ایده آل این افراد، خانه ای با سقف چوبی، چراغهای گران قیمت و لوکس، مجسمه های تزئینی، شومینه بزرگ و در مجموع هر چیزی که حس ثبات و اعتماد را القا کند، می‌باشد. آشپزخانه را با بهترین و با کیفیت ترین لوازم تجهیز می‌کنند زیرا طبخ غذا به بهترین شکل برای آنها خیلی اهمیت دارد.

خانه متولدین ماه دی

چیزهایی که در خانه متولدین ماه دی پیدا نمی‌کنید:

لوازم ارزان، بی کیفیت و تقلبی

غذای بد. متولدین ماه دی عاشق آشپزی هستند و از جمع شدن خانواده در آشپزخانه لذت می‌برند.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه دی پیدا می‌شود:

کلکسیونی نفیس از صنایع دستی مثل ظروف چینی

فرشهای پوستی و دیوار کوب سر حیوانات

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه دی:

درختچه بن سای

متولدین ماه بهمن

متولدین این ماه شخصیتی مستقل و آزادیخواه دارند. مثل باد، رها هستند و به فضاهای باز و وسیع علاقه دارند تا بتوانند آزادانه در آن حرکت کنند. رنگهای آبی و نقره ای آنها را تهییج می‌کند. در نتیجه چنین ترکیب رنگی در دکوراسیون خانه بسیاری از متولدین بهمن دور از ذهن نیست. خانه ای با پنجره های بزرگ دارند تا نور و هوای طبیعی وارد خانه شود و انرژی مثبت فنگ شویی در تمام خانه جریان پیدا کند. متولدین بهمن با جابجایی مبلمان و تغییر چیدمان اثاثیه (که بر اساس فنگ شویی این کار باعث جریان پیدا کردن انرژی مثبت در خانه می‌شود) حس آرامش پیدا می‌کنند. چیدمان مبلمان را به گونه ای انجام می‌دهند تا به راحتی در محیط خانه حرکت کنند.

خانه متولدین ماه بهمن

چیزهایی که در خانه متولدین ماه بهمن پیدا نمی‌کنید:

درهم و برهمی. متولدین ماه بهمن مخالف گذاشتن وسایل اضافی در شلفها و روی میز هستند.

هر چیزی که دست و پا گیر باشد. آنها باید بتوانند آزادانه بین مبلمان حرکت کنند. از نظر آنها، ترکیب دکوراسیون سبک سنتی با سبک مدرن باعث ایجاد توازن می‌شود.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه بهمن پیدا می‌شود:

تعداد زیادی کوسن مبل و کوسن زمینی

آثار هنری و پارچه دیوارکوب تزئینی

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه بهمن:

گل ارکید

متولدین ماه اسفند

آنها افرادی حساس، ماجراجو و تشنه علم هستند. علاقه زیادی به جمع آوری عکسهای یادگاری، نقشه ها و کتابها یی که در سفر استفاده می‌کنند، دارند. دکوراسیون خانه متولدین این ماه به خاطر ذوق هنری که دارند، منحصر به فرد است. متولدین اسفند به دلیل علاقه ای که به دریا دارند سعی می‌کنند محل زندگیشان در کنار دریا یا دریاچه و محیطی سرسبز و پر از درخت باشد.

خانه متولدین ماه اسفند

چیزهایی که در خانه متولدین ماه اسفند پیدا نمی‌کنید:

مبلهای خشک و رسمی. متولدین اسفند دوست دارند هر جایی و هر زمانی که می‌توانند روی یک مبل راحتی و نرم لم بدهند یا چرت بزنند.

ملحفه های ارزان و دارای مواد مصنوعی. کیفیت پارچه ای که برای تختخواب استفاده می‌کنند برای آنها خیلی اهمیت دارد.

چیزهایی که در خانه متولدین ماه اسفند پیدا می‌شود:

رنگهای سبز مایل به آبی، رنگهای طیف آبی و بنفش

یک حمام مجهز. متولدین اسفند عاشق حمام مجلل هستند چون دوست دارند برای تمدد اعصاب، زمان طولانی در حمام و داخل وان بمانند.

گلها و گیاهان ایده آل متولدین ماه اسفند:

گیاهان استوایی و جنگلی برای آنها جذابیت خاصی دارد. آنها همچنین به گلهای عجیب و غریب و غیر معمول علاقه دارند.