فرشهای پوستی به یکی از پرطرفدارترین فرشها تبدیل شده اند و در سالهای اخیر بسیار مورد توجه دکوراتورها قرار گرفته اند. بطوریکه شما می‌توانید در بسیاری از مجلات طراحی داخلی، این نمونه فرشها را ببینید.

اگر به دنبال تغییر سریع و به روز کردن دکوراسیون اتاق نشیمن، اتاق خواب یا دفتر کارتان هستید، استفاده از فرشهای پوستی را به شما توصیه می‌کنیم. این فرشها به خانه شما گرمی می‌بخشند.

فرش پوستی

اگر خواهان فرشی با رنگ طبیعی هستید، مطمئناً فرشهای پوستی با رنگهای منحصر بفردشان نظرتان را جلب می‌کنند ( فرشهای پوستی با لکه های سیاه و سفید یا قهوه ای و سفید، فرشهای پوستی سیاه، قهوه ای یا سفید). هر کدام از آنها ظاهری فوق العاده و بی‌نظیر دارند!

فرشهای پوستی هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. این فرشها مجلل و زیبا هستند، و در هر مکانی استفاده شوند آنجا را شیک و باشکوه می‌کنند. فرشهای پوستی با ظاهر بی‌نظیرشان به خانه روح می‌بخشند و نمایی زیبا به آن می‌دهند.

راهنمای انتخاب فرش پوستی

  • فرشهای پوستی باید به خوبی دباغی شده باشند. بهترین نوع آنها را پیدا کنید. اگر پوست به خوبی دباغی شود، باید سالهای سال دوام بیاورد، و به هیچ وجه ترک نخورد و پوسته پوسته نشود.
  • فرشهای پوستی را از مناطقی که به تولید این فرشها شهرت دارند خریداری نمایید، از جمله آرژانتین، برزیل و فرانسه.
  • بهتر است پوستی انتخاب کنید که نشانه ای از زخمهای حاصل از سیم خاردار و اثری از مهر دامدار بر روی آن نباشد.
  • اگر قصد خرید یک فرش پوستی اروپایی را دارید، ممکن است اثر مهر بر روی آنها ببینید، این امر جزو قوانین اتحادیه مزرعه داران اروپایی است.
  • دقت داشته باشید که پوست بوی خوشایندی داشته باشد. موهای پوست باید با بهترین مواد شیمیایی شسته شوند تا بوی بدی ندهند و به راحتی کنده نشوند و سالهای سال دوام بیاورند.
  • به برش فرش و اندازه موها توجه کنید.
  • بهترین فرشهای پوستی جهان فرشهایی هستند که با کروم دباغی می‌شوند.

شما باید فرشی انتخاب کنید که از دوام بالایی برخوردار باشد و سالیان سال برای شما کار کند.

فرشهای پوستی میتوانند با وصله‌هایی زیبا به‌ صورت چهل تکه و سفارشی درست شوند، بدین ترتیب می‌توانید فرشی زیبا و مسحورکننده برای دکوراسیون منزلتان داشته باشید.