هتلی که برای اقامت انتخاب می‌کنید می‌تواند مسافرتی رویایی و به یاد ماندنی برای شما به ارمغان بیاورد یا مسافرت و تعطیلات شما را خراب کند. حتی اگر در بهترین مکان دنیا در یک هتل بد اقامت داشته باشید، تجربه ای تلخ برای شما باقی می‌گذارد. از طرف دیگر، بهترین هتل در بدترین مکان مانند یک آبادی میان کویر است. با اقامت در بهترین هتلهایی که در بهترین مکانهای دنیا واقع شده اند، مسافرتی رویایی و بی نظیر را تجربه کنید.

هتل لادرا ریزورت، سنت لوسیا


هتل لادرا ریزورت در سنت لوسیا

هتل لادرا ریزورت در سنت لوسیا

هتل لاندرا ریزورت مکانی خارق العاده با طراحی بی‌نظیر در کنار دریای کارائیب واقع شده است. از جمله امکانات هتل، خدمات کامل اسپا، گشت داخل شهر و تاب بازی روی استخر می‌باشد.

مانتا ریزورت، تانزانیا

هتل مانتا ریزورت در تانزانیا

هتل مانتا ریزورت در تانزانیا

هتل مانتا ریزورت هتلی زیبا و باور نکردنی در دریاست که در شمال غربی جزیره پمبا قرار دارد. در هتل مانتا ریزورت از پله های اتاقتان که پایین بروید می‌توانید در اعماق دریا به تماشای ماهیهای زیبا بپردازید.

آشر کلیف، سوئیس

هتل آشر کلیف در سوئیس

هتل آشر کلیف بهترین اقامتگاه در دل کوههای آلپ است. با استراحت در این هتل و لذت بردن از مناظر کوههای آلپ انرژی تازه ای برای ادامه سفرتان در کوههای سوئیس پیدا می کنید.

هتل زرافه، کنیا

هتل زرافه در کنیا

هتل زرافه ذر کنیا

هتل زرافه در حومه نایروبی پایتخت کنیا قرار دارد. زرافه‌ها به پرورش دهندگان حیوانات نایروبی تعلق دارند. می‌توانید از خوردن صبحانه ای دلپذیر در کنار زرافه‌ها لذت ببرید.

کاکسلاتانن، فنلاند

هتل کاکسلاتانن در فنلاندهتل کاکسلاتانن در فنلاند

با اقامت در هتل کاکسلاتانن با کلبه های اسکیمویی شیشه ای معروفش، زمستانی بی نظیر را تجربه کنید. در کلبه های شیشه ای این هتل می‌توانید از زیبایی جنگلهای برفی و سپیده دم آن لذت ببرید، در حالیکه در مکانی گرم و راحت در حال استراحت هستید.

باغهای معلق اوبود، بالی

هتل باغهای معلق اوبود در بالی

هتل باغهای معلق اوبود در بالی

این هتل یک شاهکار معماری است. هتل بوتیک دارای استخر بی کرانی است که در بالای رودخانه آیونگ در جنگل زیبای پایانگان قرار دارد.   

هتل یخی جوکاسجاروی، سوئد

هتل یخی جوکاسجاروی در سوئد

هتل یخی جوکاسجاروی در سوئد

این هتل به طور کامل از یخ ساخته شده است و دارای فضایی با هنر اینستالیشن است. جالب اینجاست که این هتل به رغم یخی بودنش در فصل تابستان نیز میزبان گردشگران می‌باشد.

ریزورت جزیره کاکائو واقع در مالدیو

هتل ریزورت جزیره کاکائو واقع در مالدیو

هتل ریزورت جزیره کاکائو واقع در مالدیو

در جزیره کاکائو که با قایق موتوری 40 دقیقه تا فرودگاه آرشیپلاگو فاصله دارد، 33 سوئیت مجلل روی آب قرار دارد که هر کدام از آنها دو بالکن شخصی دارد. 

هتل تختخوابهای ستاره ای لویزابا، کنیا

هتل تختخوابهای ستاره ای لویزابا در کنیا

این هتل دارای دو مجموعه تختخواب ستاره ای در فضای باز جنگل لویزابا می‌باشد. تختخوابهای “کیکوبو” در نزدیکی برکه “کیکوبو” قرار گرفته اند. و تختخوابهای “کویجا” در نزدیکی رودخانه “اواسو نایرو” واقع شده اند. بخشی از هر تختخواب با سایبان پوشیده است. در زیر هر تختخواب چرخهایی برای جابجا کردن آن و خارج کردن از زیر سایبان وجود دارد. همانطور که می‌دانید حیات وحش کنیا شهرت زیادی دارد، در نتیجه شما ممکن است در حالیکه در هتل به استراحت می‌پردازید موجودات عجیب و حیرت انگیزی را ببینید.

برج العرب، دبی

هتل برج العرب در دبی

هتل برج العرب در دبی

هتل برج العرب، یکی از بلندترین هتلهای جهان است که در یک جزیره مصنوعی بنا شده است و به وسیله یک پل به جزیره اصلی متصل شده است. این هتل دارای 202 اتاق دوبلکس است که بزرگترین اتاق آن 780 مترمربع مساحت دارد و در میان گرانترین اتاقهای هتل در رده دوازدهم قرار دارد.

هتل درختی، سوئد

هتل درختی در سوئد

هتل درختی سوئد شامل اتاقهایی با شکلهای مختلف از جمله کابین، مکعب آینه ای، لانه پرنده، مخروط آبی، یوفو، سونای درختی و سنجاقک می‌باشند. این هتلهای درختی با معماری بی نظیری که دارند، واقع در جنگلهای سوئد هستند.

مارکوئس د ریسکال، اسپانیا

هتل مارکوئس د ریسکال در اسپانیا

این هتل مجلل توسط معمار مشهور فرانک گری طراحی گردیده و در قلب اسپانیا در شهر السیگو قرار دارد. این هتل بخاطر غذاهای سرزمین باسک و ریوجان شهرت دارد. همچنین دارای یک کتابخانه روباز روی پشت بام است که چشم اندازش به مناظر زیبای حومه شهر است.

ددون ریزورت، فیلیپین

هتل ددون ریزورت در فیلیپین

هتل ددون ریزورت در فیلیپین

این هتل مجلل که واقع در جزیره ددون است، تجربه ی زندگی در طبیعت را برای شما فراهم می‌کند.

فیندا، آفریقای جنوبی

هتل فیندا در آفریقای جنوبی

هتلی بسیار مجلل که در منطقه حفاظت شده کوازولو-ناتال در آفریقای جنوبی بنا شده است. بنای این هتل واقع در مکانی کاملاً آرام است که هیچکس جز شما، کارکنان هتل و حیات وحش در اطرافتان وجود ندارد.

امارات پالاس، ابو ظبی

هتل امارات پالاس در ابو ظبی

این هتل هفت ستاره که توسط گروه هتلهای کمپینسکی مدیریت می‌شود، دومین هتل گران در جهان است. از امکانات این هتل، گشت با هلی کوپتر و قایق تفریحی اختصاصی می‌باشد.

کنراد مالدیو

هتل کنراد در مالدیو

هتل کنراد در مالدیو

هتل کنراد مالدیو دارای اتاقها و رستورانهای زیر آب است. مسافران باید یک مسافت 30 دقیقه ای را با هواپیمای دریایی اختصاصی طی کنند تا به هتل برسند. در این هتل 101 نوع پنیر و 20000 نوع شراب سرو می‌شود. مسافران می‌توانند هنگام صرف غذا از تماشای کوسه ها، سفره ماهیها، دلفینها و لاک پشتها لذت ببرند.

آلپینا گستاد، سوئیس

هتل آلپینا گستاد در سوئیس

هتل آلپینا گستاد در سوئیس

هتل آلپینا یکی از زیباترین و گرانترین هتلهای جهان است که در دهکده گستاد اقامتگاه اسکی واقع در کوههای آلپ است. بالکن اتاقهای این هتل چشم انداز بی نظیری از کوههای آلپ دارد.

د گلیس، کبک، کانادا

هتل د گلیس، کبک، کانادا

هتل د گلیس، کبک، کانادا

د گلیس اولین هتل یخی در آمریکای شمالی است که در سال 2001 افتتحاح شد. این هتل هر ساله در ماه دسامبر نوسازی می‌شود. شهرت هتل د گلیس بخاطر کلیسا، بار مشروب و سرسره یخی بزرگش است.

هتل غار گامیراسو، ترکیه

هتل غار گامیراسو، ترکیه

هتل غار گامیراسو، ترکیه

هتل غار گامیراسو، ترکیه

بنای این هتل زیبا و منحصر به فرد در عصر بیزانس به عنوان صومعه مورد استفاده قرار می‌گرفت. قرنها پیش کاربری آن به هتل تغییر پیدا کرد و اخیراً نیز آن را بازسازی کردند. هتل غار گامیراسو در حومه شهر اورگوپ واقع در منطقه کاپادوکیا است.

کاتیکیس، یونان

هتل کاتیکیس، یونان

هتل کاتیکیس، یونان

کاتیکیس واقع در جزیره سانتورینی ( جزیره ای اعجاب انگیز با ساختمانهای سفید و آبی) است. این هتل دارای استخرهای زیباست که چشم انداز فوق العاده زیبایی از دریای اژه دارد.

رایاوادی ریزورت، تایلند

هتل رایاوادی ریزورت، تایلند

این هتل بهترین هتل ریزورت تایلند است و واقع در جزیره ای جنگلی و آرام است. بعد از استراحت در استخر معدنی و مجلل هتل، می‌توانید در رستوران ساحلی هتل در کنار صرف غذا از تماشای غروب آفتاب لذت ببرید.

آ ویوکس پانیر، فرانسه

هتل آ ویوکس پانیر، فرانسه

هتل آ ویوکس پانیر در قلب شهر مارسی است. هر کدام از اتاقهای هتل توسط یک هنرمند و گرافیست از سرتاسر جهان، طراحی شده است و هر ساله طراحی اتاقها تغییر می‌کند. روف تاپ هتل چشم انداز فوق العاده ای از شهر مارسی دار. کتابخانه آن نیز مکانی آرامش بخش برای استفاده از فضایی آرام در شب می‌باشد.

هتل دهانه آتشفشانی گورونگورو، تانزانیا

هتل دهانه آتشفشانی گورونگورو، تانزانیا

هتل دهانه آتشفشانی گورونگورو، تانزانیا

هتل ریزورت دهانه آتشفشانی گورونگورو در منطقه حفاظت شده گورونگورو قرار دارد. این منطقه دارای گونه های جانوری نادر و در حال انقراض است. گورونگورو در سایت TripAdvisor به عنوان بهترین هتل تانزانیا شناخته شده و رتبه یک را دارد.

هتل پانچوران، بالی

"</p

هتل پانچوران در دل جنگلهای بالی بنا شده است. طراح این هتل معماری ایرلندی به نام لیندا گارلند است. هتل پانچوران آمیزه ای از هنر و طبیعت است. این هتل میزبان جشنها، برگزاری کارگاهها وانجام تحقیقات زیست محیطی است.

بوسکولو میلانو، ایتالیا

هتل بوسکولو میلانو، ایتالیا

ساختمان هتل بوسکولو میلانو با نمایی به سبک دهه 1920 در مقابل میدان گلدن و کلیسای جامع میلان قرار دارد. دکوراسیون این هتل آمیزه ای از سبک مدرن و رنگی با رستورانها و استخرهای معدنی مجلل و پنج ستاره است.

ریزورت مثلث طلایی آنانتارا

هتل ریزورت مثلث طلایی آنانتارا

هتل مثلث طلایی آنانتارا واقع در قلب جنگلهای شمالی تایلند است. از جمله امکانات این هتل، استخرهای معدنی و گشت در جنگل با فیلهاست.

هتل سیدی دریس، تونس

هتل سیدی دریس، تونس

مطمئناً با دیدن این هتل در فهرست هتلهای افسانه ای تعجب خواهید کرد. این هتل مانند خانه مخروبه لوک اسکای واکر در فیلم جنگ ستارگان است. شما می‌توانید با پرداخت شبی 10 دلار در این هتل اقامت کنید. پس می‌توان گفت در فهرست هتلهای افسانه ای قرار می‌گیرد!

کامبریان، سوئیس

هتل کامبریان، سوئیس

کامبریان اقامتگاهی مجلل در کوههای آلپ است که چشم انداز فوق العاده ای از کوههای آلپ دارد.

هتل معدن نقره سالا، سوئد

"</p

هتل معدن نقره سالا در عمق 155 متری زمین است و عمیقترین هتل جهان می‌باشد. شاید هیچکس به این فکر نیافتد که تعطیلات خود را در یک هتل معدن نقره تاریخی بگذراند، ولی بدون شک اقامت در چنین هتلی جذاب است.

ماراتابا، آفریقای جنوبی

اقامتگاه ماراتابا، آفریقای جنوبی

هتل ماراتابا در یک منطقه حفاظت شده وسیع بنا شده است. هدف اصلی این هتل، کسب درآمد به کمک مردم سراسر جهان برای حفظ حیوانات و گیاهان این منطقه است.

نائب السلطنه، بالی

اقامتگاه نائب السلطنه، بالی

هتل نائب السلطنه در جزیره زیبای بالی قرار دارد. از امکانات تجملی این هتل، فرودگاه اختصاصی آن است.

هتل خرس دیوانه بیکانزفیلد، انگلستان

هتل خرس دیوانه بیکانزفیلد، انگلستان

هتل مجلل بیکانزفیلد، انگلستان

هتل مجلل بیکانزفیلد، انگلستان

هتل خرس دیوانه بیکانزفیلد هتلی بسیار مجلل است که در سال 2008 افتتاح شد. ساختمان هتل قدیمی‌ترین ساختمان بیکانزفیلد است. این ساختمان در واقع کالسکه خانه ای در قرن 15 میلادی بوده که بازسازی شده است.

اقامتگاه اسکی بارین، ایران

اقامتگاه اسکی بارین، ایران

اقامتگاه اسکی بارین، ایران

اقامتگاه اسکی بارین یک ساعت از شهر تهران فاصله دارد و در یک کیلومتری پیست اسکی شمشک قرار دارد. این دژ سفید معماری خیره کننده ای دارد. طراحی داخلی هتل مانند کلبه های اسکیمویی است. این هتل با طراحی متحیر کننده خود مکمل طبیعت اطرافش است.

آستارته، یونان

هتل آستارته، یونان

هتل آستارته، یونان

هتل آستارته واقع در جزیره زیبای سانتورینی است. این هتل دارای یک استخر بیکران است. هر امکاناتی که یک هتل مجلل دارد، در هتل آستارته پیدا می‌شود.

آتراپ رو وه، فرانسه

اقامتگاه آتراپ رو وه، فرانسه

اقامتگاه آتراپ رو وه، فرانسه

اتاقهای هتل آتراپ رو وه به شکل حبابهای شیشه ای است. شکل ظاهری این هتل این حس را در مسافران القا می‌کند که انگار به یک سیاره دیگر سفر کرده اند.

هتل قصر دریاچه تاج، هند

هتل قصر دریاچه تاج، هند

هتل قصر دریاچه تاج، هند

هتل قصر دریاچه در وسط دریاچه پیچولا بنا شده است. این هتل معروف به رمانتیک ترین هتل جهان است. این هتل بسیار مجلل در واقع قصر تابستانی ماهارانا جاگات سینگ 2 و تمام جانشینان بعدی او بود. هتل قصر دریاچه به عنوان لوکیشن ساخت بعضی فیلمها و برنامه های تلویزیونی انگلیسی و هندی استفاده شده و همچنین میزبان پادشاهان و ملکه های سر تا سر جهان بوده است.

مونتانا مجیکا، شیلی

اقامتگاه مونتانا مجیکا، شیلی

این هتل حیرت انگیز مانند یک آتشفشان است که آب از بالای آن فوران می‌کند. هتل مونتانا مجیکا در منطقه حفاظت شده طبیعی- زیستی در شیلی بنا شده است. این منطقه دارای چشمه های آب گرم و حیات وحش متنوعی می‌باشد که زیستگاه حیواناتی از جمله پوما (یوزپلنگ امریکایی) و پودو (کوچکترین آهوی جهان) است.

ریزورت غارها، جامائیکا

ریزورت غارها، جامائیکا

هتل غارها در داخل صخره های ساحلی شهر نگریل قرار دارد. این هتل دارای 12 اتاق با امکانات کامل می‌باشد. مسافران می‌توانند در هتل غاری شکل این هتل در کنار صرف غذای خود از منظره زیبای غروب آفتاب لذت ببرند.

وایت پاد، سوئیس

اقامتگاه وایت پاد، سوئیس

اقامتگاه وایت پاد، سوئیس

ساختمان هتلهای مجلل وایت پاد به شکل چادرهای گنبدی شکل است و دوستدار محیط زیست هستند. هتل وایت پاد سعی دارد الگویی برای گردشگری پایدار باشد زیرا به خاطر ویژگیهایی که دارد باعث کاهش آسیب به طبیعت می‌شود. از جمله ویژگیهای آن: به حداقل رساندن مصرف آب و برق، کاهش تولید زباله، استفاده از وسایل قابل بازیافت و افزایش آگاهی مسافران نسبت به حفظ محیط زیست.

هتل چشم انداز جووت، نروژ

هتل چشم انداز جووت، نروژ

هتل چشم انداز جووت، نروژ

هتل جووت اولین هتل چشم انداز در اروپاست. معماران این هتل با ترکیب مفاهیم معماری و طبیعت، ساختمان این هتل را به صورت مکعبهای شیشه ای با پایه چوبی ساخته اند تا با طبیعت اطراف همخوانی داشته باشد. هر مکعب شیشه ای طراحی داخلی منحصر به فردی دارد.

اوبروی اودیولاس، هند

هتل مجلل اوبروی اودیولاس، هند

هتل مجلل اوبروی اودیولاس، هند

این هتل در سال 2012 در میان بهترین هتلهای جهان، در رده چهارم قرار گرفت. هتل اوبروی اودیولاس واقع در ساحل دریاچه پیچولا در شهر اودای پور است. معمار این هتل از قصرهای ایالت راجستان (که بزرگترین ایالت هندوستان است و به سرزمین پادشاهان معروف است) الگوبرداری کرده است و مانند آن قصرها دارای ستونهای عظیم و گنبدهای نقاشی شده است.

سوفیتل سو بانکوک، تایلند

سوفیتل سو بانکوک، تایلند

سوفیتل سو بانکوک، تایلند

دکوراسیون زیبا و مجلل هتل سوفیتل سو با الهام از پنج عنصر آب،خاک،آتش،چوب و فلز ساخته شده است. از جمله امکانات این هتل چشمه های آب گرم آن است.

کوئینتا رئال زاکاتکاس، مکزیک

کوئینتا رئال زاکاتکاس، مکزیک

هتل مجلل زاکاتکاس شباهت زیادی به کلسئوم رم دارد. ساختمان این هتل در قدیم میدان گاوبازی بوده است و بعدها کاربری آن به یک هتل ریزورت تغییر پیدا کرده است.

کلاسترا، سوئیس

کلاسترا، سوئیس

هتل زیرزمینی کلاسترا در دژ قدیمی ارتش بنا شده است. این هتل دارای 17 اتاق می‌باشد و 624 متر پایینتر از سطح دریاست. به دلیل اینکه این هتل در فصل زمستان سرد می‌شود، فقط از ماه می تا اکتبر پذیرای مسافران است.

گوی‌های معلق، کانادا

گوی‌های معلق، کانادا

هتل گوی‌های معلق، کانادا

این هتلها واقع در جنگل بارانی جزیره ونکوور هستند. هر کدام از اتاقهای گوی مانند آن، دست ساز هستند و با 4 متر ارتفاع از سطح زمین، در میان درختها قرار دارد. این اتاقهای گوی مانند، آنچنان لوکس نیستند ولی جذابیت خاص خود را دارند. ایده تکان خوردن اتاقها با وزش نسیم، هنگامی که خواب هستید بسیار جذاب و خوشایند است.

اورلند، سوئیس

اقامتگاه اورلند، سوئیس

هتل اورلند توسط سابینا لنگ و دنیل بومن طراحی شده است. این هتل تک اتاقه سیار است و در پنج شهر اروپا می‌چرخد و سپس به سوئیس بازگردانده می‌شود.

هتل رستوران گروتا پالازس، ایتالیا

هتل رستوران گروتا پالازس، ایتالیا

هتل رستوران گروتا پالازس، ایتالیا

بنای هتل رستوران گروتا پالازس در کنار دریای آدریاتیک بر روی صخره‌های پولینانو قرار دارد. این هتل دارای یک رستوران غاری مشرف به دریاست که مسافران می‌توانند هنگام صرف غذا از چشم انداز زیبای دریا لذت ببرند.

برج پرایس، اُکلاهاما

برج پرایس، اُکلاهاما

برج پرایس، اُکلاهاما

برج پرایس هتلی مجلل و زیباست که 68 متر ارتفاع دارد. طراح این هتل، فرانک لوید رایت معمار معروف امریکایی است.