طراح اوکراینی “راس سوروکووی” از صندلی خلاقانه‌اش که برای استودیو Mudu طراحی شده است، رونمایی کرد. صندلی راحتی UMI در دو تکه با اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود. که می‌توان آنها را به تنهایی استفاده کرد یا در کنار هم قرار داد. این صندلی با لبه‌های گرد و مینیمالیستی، احساس راحتی و آسایش را در افراد برمی‌انگیزد و هر کسی را وسوسه می‌کند که یک عدد از آن را در خانه خود داشته باشد.

طراحی‌ای با مفهوم تعامل

طراح با ارائه‌ی دو فرمت برای این صندلی، ما را تشویق به بازی با آن می‌کند. صندلی‌ها را می‌توانیم در کنار هم قرار دهیم تا یک کاناپه درست شود، یا آنها را به صورت تکی استفاده کنیم. همچنین می‌توانید آنها را مقابل هم قرار دهید تا فضایی ایجاد کنید که در آن دو نفر روبروی یکدیگر قرار گیرند. یک صندلی واقعاً تعاملی!

صندلی مینیمال

UMI یک انگیزه‌ی عالی برای تعامل است. می‌توانید این صندلی‌ها را در فضاهایی مانند اتاق انتظار یا محل کار استفاده کنید. شاید در نظر اول، طراحی صندلی عجیب به نظر برسد، یا شاید فکر کنید که نمی‌توان روی آن به راحتی نشست. ولی این طور نیست. طراحی صندلی به گونه‌ای است که فرد می‌تواند مدت طولانی روی آن بنشیند، بدون اینکه احساس خستگی کند.

صندلی مینیمال

یک صندلی با منحنی‌های جذاب

UMI ظاهری بسیار مینیمالیستی دارد. این یک استوانه ساده است که به صورت منحنی درآمده تا یک قسمت را برای نشیمن و دیگری را برای تکیه دادن، فراهم کند. این شکل آشنا، یادآور آهنربا است. صندلی روی 4 پایه‌ی استوانه‌ای قرار می‌گیرد. نتیجه یک کل منسجم، با زوایای بسیار نرم است. این اشکال برای یک مبل یا صندلی راحتی غیرمعمول هستند، به خصوص که به ندرت می‌توان چنین فضای خالی بزرگی را در نشیمن صندلی مشاهده کرد. در اینجا، فضای خالی بخشی جدایی ناپذیر از طراحی است که به آن ظاهری متمایز می‌دهد.

صندلی مینیمال